Roman Volák

HERO
FAMILY FITNESS PROGRAM

Zajtra buďme lepší, ako dnes!

V časoch, keď slovo zdravie znamená viac ako inokedy a pohyb bude dôležitejší ako čokoľvek iné, prichádza jedinečný a kreatívny tréningový program pre všetkých
HERO – FAMILY SPORT PROGRAM od majstra sveta Romana Voláka.


PROGRAM


MOJE KONTO


pondelok – piatok o 18:00

Posilovanie, formovanie postavy, kondičné tréningy, technika cvikov, držanie tela, combat aerobic, strečing, stravovanie a výživa, meditácia a správne dýchanie to všetko Vám ponúkam v mojom tréningovom programe BODY CREATIVE. Je zameraný pre ženy, mužov, dievčatá aj chlapcov. Buď aktívny, posilni svoje telo, svoju myseľ a celkovú imunitu.
30 rokov skúseností vo vrcholovom športe odovzdám teráz Vám. Zacvič si somnou 5 x do týždňa a keď nestihneš tréning, alebo ti iný vyhovoval viac, využi archív všetkých tréningových videí.

Bonusom BODY CREATIVE je moja HERO TALK SHOW, kde svoje rady a poznatky prezradia osobnosti športu či kultúry v štúdiu HERO. Samozrejme že si s nimi aj zacvičíš.
Si zvedavý?
Registruj sa ….


ZAČNITE UŽ DNES

utorok, štvrtok, sobota 16:00

Preži plnohodnotný tréning karate pod mojím vedením.
“Pozvi si ma domov!”
Naučím ťa úplne základy tradičného, ale aj moderného karate. Techniky úderov, kopov, postojov, výskokov a otočiek. Pokúsime sa zvládnuť základy gymnastiky, trickingu a extrémnych skokov. Predstavím ti, aj iné bojové umenia, ktoré si vyskúšame pod vedením špičkových trénerov, majstrov a profesionálnych športovcov v oblasti Martial Arts. To všetko a ešte viac v tréningovom štúdiu Hero.

Môj špeciálny bonus.
Zapoj sa do Slovenskej premiéry – KARATE CHALLENGE- výzva.
Získaj svoj prvý karate opasok spolu s certifikátom technického stupňa vyspelosti.
Po 3-4 mesačnej príprave pod mojím vedením bude nasledovať spoločný celodenný tréning na ktorom získaš svoj Karate Belt. Poď do toho! Registruj sa..


ZAČNITE UŽ DNES

ONLINE BALÍKY

Body
creative

15.99,- / mesiac


kúpiť

Karate
Challenge

15.99,- / mesiac


kúpiť

combo
body + karate

24.99,- / mesiac


kúpiť

ukážka archívu

OSTAŇ V KONTAKTE


Instagram


Facebook


Youtube
























PARTNERI